Πολιτική ανάρτησης

Πολιτική Enijob.app για διαφημίσεις

Για να δημοσιεύσετε θέσεις εργασίας στο Enijob.app, καλείστε να εγγραφείτε ως εργοδότης δωρεάν εδώ.

Κάθε εταιρεία μπορεί να διατηρεί μόνο έναν εταιρικό λογαριασμό.

Όλες οι θέσεις εργασίας, πριν δημοσιευτούν στο Enijob.app, περνούν από μια διαδικασία έγκρισης που διαρκεί το πολύ 12 εργάσιμες ώρες.

Το ωράριο εργασίας μας είναι Δευτέρα – Παρασκευή, με ώρες 8:00 – 12:30 / 13:00 – 16:00.

Κάθε ανάρτηση μπορεί να περιέχει μόνο μία εργασία, να δημοσιεύεται στο Enijob.app για 1 μήνα το πολύ και να χρησιμοποιείται μόνο μία φορά.

Μόνο θέσεις εργασίας με τα ακόλουθα κριτήρια δημοσιεύονται στο Enijob.app:

Έγκυρο όνομα εταιρείας.

Προσόντα και καθήκοντα

Στοιχεία επικοινωνίας για αποστολή βιογραφικών (email ή/και τηλέφωνο επικοινωνίας).

Σαφής τίτλος εργασίας.

Να γράφεται με μικρά γράμματα και όχι με κεφαλαία.

Να είναι γραμμένο στα ελληνικά ή στα αγγλικά.

Τα Greeklish απαγορεύονται.

Δεν περιέχει διακρίσεις φύλου, ηλικίας και άλλες διακρίσεις (βάσει της Ευρωπαϊκής Νομοθεσίας)

Μην ζητάτε φωτογραφία ή αυστηρά προσωπικά δεδομένα (όπως αριθμός ταυτότητας / φωτοτυπία, διαβατήριο κ.λπ.).

Μεταφόρτωση
elGreek